Naši partneři

 

viva_logo_smalllogo%20zdaveflase


mascots.sk     

 

Viva Slovakia

Portál VIVA-SLOVAKIA je určený všem, kteří mají rádi aktivní dovolenou s bohatým animačním programem. Najdete tu prezentaci hotelů, aquaparků, koupališť, lyžařských či jiných středisk a přesné termíny, kdy jsou k dispozici animátoři a kvalitní zábavné programy pro celou rodinu.

Můžete se seznámit s atraktivními regiony Slovenska, získat informace o aktuálních eventech a událostech, případně se zúčastnit soutěže o víkendové pobyty v partnerských subjektech na Slovensku.

 

Lacné letenky

Letenky 123.sk je on-line rezervační systém na vyhledávání letenek do destinací po celém světě.

 

Eko fľaše

E-shop Zdraveflase.sk nabízí výběr lahví od renomovaných výrobců jako Zdravá fľaša, Lifefactory, Esbit, Made Sustained, termofľaše Eco Vessel, Green Bottle a jiné. Naleznete tam láhve na pití, na vodu a jiné nápoje, kojenecké flašky pro nejmenší,  dětské flašky do školy, termofľaše pro děti i dospělé, termohrnčeky na kávu a čaj ale i láhve na běžné každodenní použití.
Kromně e-shopu naleznete na stránce poučné články o tom, proč nepoužívat plastové lahve, či je lepší voda z vodovodu nebo balená voda, případně kolik můžete ušetřit pitím zdravé vodovodní vody. Zdraveflase.sk nabízí zdravější alternativu pro Váš pitný režim.


Zdravá láhev

E-shop Zdravelahve.cz je českou verzí e-shopu Zdraveflase.sk. V nabídce najdete krom jiného i termoláhve na pití a termosky na různé použití