Animační služby, Hostesky, Animátoři

Pronájem animačních služeb

Nabízíme Vám animátory a animační služby podle Vašich požadavků ve spojení s našimi zkušenostmi.


Momentálně naše služby aktivně využívá více jak 30 subjektů z oblasti cestovního ruchu v ČR a na Slovensku.

 

Pronájem animačních služeb znamená jejich kompletní zabezpečení na Vámi určenou dobu. Máte například plnou obsazenost po dobu víkendu a nemáte žádný program, chcete zorganizovat akci pro děti a nevíte jak, anebo potřebujete večerní program, ale chybí Vám personál a technické zabezpečení? Jednoduše víte, že potřebujete zatraktivnit Vaši nabídku, ale nevíte, jak dál. Právě tehdy Vám můžeme právě my, jako odborníci na animační služby, nejen poskytnout naše animátory, ale také Vám vypracujeme kompletní scénář programu a všechny aktivity materiálně zabezpečíme. To znamená, že animační služby zabezpečíme organizačně, personálně i materiálně. Samozřejmě program přizpůsobujeme a konzultujeme s Vašimi požadavky. Animační služby si můžete pronajmout pro Vaše rodinné nebo firemní akce. jen na několik hodin, dní, ale i po celé léto či zimní sezonu.

Pronájem animačních služeb na několik hodin

V případě několikahodinové akce nabízíme denní programy pro děti, dospělé i seniory a večerní programy na klíč jako např. Cabaret Night, taneční večer, senior večer, karaoke, dětská party apod.

Pronájem animačních služeb na několik dní

Při pronájmu animačních služeb na několik dní, případně víkend, jsou součástí programu denní i večerní aktivity. V tomto případě se jedná o plnohodnotný animační program, který naplní podstatu animace, kdy animátoři mají čas poznat hosty a umocnit tak jejich celkový zážitek z pobytu. Kvalitní animace, to už není jen program, animátoři a aktivity, ale je to způsob guest relation a silný marketingový nástroj ve formě konkurenční výhody. V této fázi už animace začíná být rentabilní a přináší dodatečný růst tržeb a následný zisk.

Pronájem animačních služeb na léto

Nabízíme též možnost pronájmu animačních služeb na celé léto ( minimálně jeden měsíc ), kde Vám vypracujeme projekt na celé léto, personálně zabezpečíme animátory, které zaškolíme a po dobu celého období koordinujeme. Animační program je dělený na denní a večerní animaci. Večerní program je možné vypracovat až na období dvou týdnů, přičemž rozsah závisí od průměrného pobytu Vašich hostů. Až při poskytování kvalitních animačních služeb na delší období se naplno projeví všechny ekonomické a mimoekonomické výnosy.

Při dlouhodobější spolupráci s naší agenturou získáváte od nás další bonusy spojené s animací:

  • Supervisingem akcí Vám garantujeme jednou týdně spoluúčast našeho koordinátora ( zkušeného šéf animátora ) na animačním programu
  • Získáváte maskota Stafiho na celé období a jednou do týdne ( v období červenec a srpen ) aktivitu lukostřelbu pro dospělé.
  • • V rozpočtu je zahrnutý jednou týdně bezplatný Karaoke večer ( standardní cena služby je min. 6.900,- Kč )

Pronájem animátorů a hostesek

Pokud nemáte zájem o využití našich animačních služeb, nabízíme Vám taktéž jen možnost zabezpečení animátorů a hostesek z naší databáze pro Vaše firemní anebo rodinné akce.

V databázi máme okolo 2000 zkušených animátorů a hostesek.