Deň detí

Na den dětí nabízíme tři hotové balíčky:

1. Tvořivý balíček:

Malování na tvář a balónkové kreace v provedení zkušených animátorů

Vytvoříme příjemný koutek, kde se dětem bude líbit, a odnesou si pěkný dáreček.

Tento balíček má podobu malého stanoviště se stolem a stoličkami, kde se děti můžou nechat namalovat a spolu s našimi šikovnými animátory vytvoří balónková zvířátka, květiny a další zajímavé kreace.

Tvořivý balíček můžeme doplnit o aktivity, které jsou pro děti atraktivní a nejsou prostorově náročné , např. : dětský moderátor , soutěže na malém prostoru, focení s maskotem a podobně.

2. Zábavný balíček

Dětská diskotéka a soutěže pro děti pod vedením zkušených animátorů.

Roztancujeme děti v rytmu veselých Minidisco tanců, které určitě znáte ze zahraničních dovolených (VeoVeo, Superman, Musicman apod. ) Budeme si spolu hrát a zabavíme se pesničkami na tancování, a rozličnými soutěžemi ( Cola-Fanta-Sprite, Stoličkový tanec, Molekuly atd. ) Celou dětskou diskotéku vede a moderuje zkušený šéf-animátor v kostýmu klauna.

Naše zkušenosti dokazují, že děti jsou tímto programem nadšené a velmi rádi se do něho zapojují. Program má úspěch i u rodičů, kteří si svoje tancující a soutěžící děti fotí anebo natáčejí.

Tento balíček je vhodný i jako samostatný program. Délka akce je minimálně dvě hodiny, maximálně tři hodiny.

3. Balíček De Luxe

Velkolepá dětská zábava s nejoblíbenějšími dětskými maskoty.

Rozproudíme dětskú party, kde se děti vyblbnou na Mini-Disco tancích ( viz Zábavný balíček ), a to v super společnosti svých nejoblíbenějších kamarádů maskotů : Stafiho a STafiny, Spidermana, Mickey Mouse, Shreka, Lva Alexe, Hello Kitty, Krtečka a dalších. Hrdinové dětských příběhů ožívají přímo před jejich očima, svým vystupováním a scénkami celkem živě napodobují pohádkové postavičky. Profesionálně moderovaná dětská show zanechá veselé zážitky ne jen v malých účastnících, ale i v jejich rodičích a dalších návštěvníků události.

V ceně balíčku De Luxe je zahrnutý taktéž tvořivý balíček ( malování před dětskou diskotékou, balónkové kreace po dětské diskotéce ), kompletní zábavný balíček, animační aktivity dvou maskotů a ozvučení celé akce.

Tento balíček je vhodný i jako samostatný program. Délka akce závisí na dohodě s klientem, pokud maskoti můžou mít široké marketingové využití po dobu celého trvání události.

Vlastní balíček

Můžete si vytvořit i vlastní balíček kombinací ze všech nabízených aktivit:

  • Malování na tvář
  • Balónkové kreace s tvarovací balóny
  • Soutěže
  • Mini- Disco vedené a moderované animátory
  • Mini-Disco s moderátorem – klaunem
  • Pronájem maskota – jen kostým
  • Pronájem maskota i se zkušeným zaškoleným animátorem

Do programu je možné v případě zájmu zařadit kouzelníka, žongléra a podobně.

Všechny zábavné písničky si děti též mohou zakoupit na CD a tancovat je i doma na svých oslavách s kamarády.

 

Napište nám Vaší představu a my Vám vypracujeme cenovou nabídku.