Detské party, detská party, akcie pre deti

Dětská narozeninová párty

Nevíte, jak na narozeniny anebo jiný svátek potěšit či překvapit Vaší ratolest? Uspořádejte párty! Jedinečné dětské párty plné tance, zábavy a skvělých zážitků.

Na dětské párty si děti zatancují, pobaví se na známé dětské písničky a hlavně si uchovají nezapomenutelný zážitek. Naši animátoři je zkrášlí facepaintingem, zabaví je soutěžemi, vyrobí figurky z balonků, překvapí maskotem. Dětská párty je vhodná do hotelů, nákupních center, dětských škol anebo na soukromé dětské oslavy.

Důležité pro úspěšnou dětskou párty:

  • Aktivity jsou přizpůsobené věku dětí
  • Naši animátoři jsou zkušení a zaškolení, ovládají techniky malování na tvář, vytváření balónkových kreací a znají tance na dětskou Mini diskotéku
  • Aktivity mají logickou posloupnost a celý program vrcholí dětskou diskotékou

Nabídka dětských párty

Basic party ( trvání 1-1,5 hod )

Narozeninová párty, na které si děti zatancují na Mini Disco písničky, zabaví se různými soutěžemi a hry. Součástí párty je i facepainting a balónkové kreace.

Standard party ( trvání 2 – 2,5 hod )

Narozeninová párty podle zvolené tématiky. Vyberte si některou z úspěšně realizovaných párty: Walt Disney párty, Pirátská párty, Princeznovská párty, Harry Potter párty, Klaun párty apod. Součástí této párty jsou animátoři v kostýmech ( podle tématiky ) a také maskot, který dotváří celou atmosféru.

Deluxe party ( trvání 3-3,5 hod )

Součástí narozeninové párty jsou také atrakce ( skluzavky, hrady, dětská autíčka ). Narozeninová párty je podle zvolené tématiky ( Walt Disney párty, Pirátská párty, Princeznovská párty, Harry Potter párty, Klaun párty. Děti se vyřádí na atrakcích, animátoři jim připraví pěkně zábavné soutěže, překvapí maskotem a samozřejmě nesmí chybět ani Mini Disco.

Součástí každé dětské párty je jednoduché ozvučení ( reproduktor a mikrofon ). V případě Standard a Deluxe párty i kostýmy pro animátory. Podle přání zabezpečíme též pozvánky, catering, dekorace, piňatu či nalezneme vhodné místo na realizaci Vaší párty.

PPřipravíme pro Vás párty podle Vašich představ a přání.

Neváhejte nás kontaktovat!


Progamy na den dětí

Mikulášské programy pro děti

Živé soby – pronájem