Detské party, detská party, akcie pre deti

Dětská narozeninová párty

Nevíte, jak na narozeniny anebo jiný svátek potěšit či překvapit Vaší ratolest? Uspořádejte párty! Jedinečné dětské párty plné tance, zábavy a skvělých zážitků.

Na dětské párty si děti zatancují, pobaví se na známé dětské písničky a hlavně si uchovají nezapomenutelný zážitek. Naši animátoři je zkrášlí facepaintingem, zabaví je soutěžemi, modelovaním balónov, překvapí maskotem. Dětská párty  je vhodná do hotelů, nákupních center, dětských škol anebo na soukromé dětské oslavy.

Důležité pro úspěšnou dětskou párty:

  • Aktivity jsou přizpůsobené věku dětí
  • Naši animátoři jsou zkušení a zaškolení, ovládají techniky malování na tvář, vytváření balónkových kreací z modelovacích balónov a znají tance na dětskou Mini diskotéku
  • Aktivity mají logickou posloupnost a celý program vrcholí dětskou diskotékou

Nabídka dětských párty

Basic party ( trvání 1-1,5 hod )

Narozeninová dětská oslava, na které si děti zatancují na Mini Disco písničky, zabaví se různými soutěžemi a hry. Součástí párty je i facepainting a balónkové kreace.

Standard party ( trvání 2 – 2,5 hod )

Narozeninová párty podle zvolené tématiky. Vyberte si některou z úspěšně realizovaných párty: Walt Disney párty, Pirátská párty, Princeznovská párty, Harry Potter párty, Klaun párty apod. Součástí této párty jsou animátoři v kostýmech ( podle tématiky ) a také maskot, který dotváří celou atmosféru.

Deluxe party ( trvání 3-3,5 hod )

Součástí narozeninové párty jsou také atrakce ( skluzavky, hrady, dětská autíčka ). Narozeninová párty je podle zvolené tématiky ( Walt Disney párty, Pirátská párty, Princeznovská párty, Harry Potter párty, Klaun párty. Děti se vyřádí na atrakcích, animátoři jim připraví pěkně zábavné soutěže, překvapí maskotem a samozřejmě nesmí chybět ani Mini Disco.

Součástí každé dětské párty je jednoduché ozvučení ( reproduktor a mikrofon ). V případě Standard a Deluxe párty i kostýmy pro animátory. Podle přání zabezpečíme též pozvánky, catering, dekorace, piňatu či nalezneme vhodné místo na realizaci Vaší párty.

PPřipravíme pro Vás párty podle Vašich představ a přání.

Neváhejte nás kontaktovat!


Progamy na den dětí

Mikulášské programy pro děti

Živé soby – pronájem