Dětské písně, Mini Disco CD

CD MINI DISCO – české hity, NOVINKA

Mini Disco také v češtině!

CD pre deti mini disco

Na dětském CD Mini Disco se nachází 16 dětských písní známých z dětských diskoték v zahraničí nazpívané také v českém jazyce. Na každou písničku existuje jednoduchá choreograife, kterou se děti učí a tancují s animátory. Někdy mohou být do tanců zapojeni i dospělí. „Jede jede vlak „, či „ Já jsem muzikant“ jsou dnes běžnou součástí každé dětské párty. Detské pesničky na CD jsou všechny nazpívané v českém jazyce s jednoduchými texty.
Originálním novým hitem je skladba Panda Vanda, která je i součástí divadelního představení s gigantickým trojmetrovým maskotem.

Seznam písniček:

Intro MINI DISCO

Panda Vanda

Čokoláda

Koukej, koukej

Já jsem muzikant

Ouky Kouky

Chu Chu Ua

Hlava, ramena, kolena, palce

Když jsi šťastný

Macarena

Šmoulové jdou spát ( žijeme len raz )

Šmoulí styl

Bublinkáči

Bumbovačka

Městská zvířátka

Cena 270,- Kč

 

CD MINI DISCO- ZAHRANIČNÍ HITY

Nejznámější dětské písničky, které znáte z Vaší dovolené.

CD pre deti mini disco

Na dětském CD MINi DISCO se nachází 20 dětských disco pesničiek  známých z dětských diskoték, které jsou v hotelech v zahraničí organizované hotelovými animátory. Na každou písničku existuje jednoduchá choreografie, kterou se děti učí a tancují s animátory. Někdy mohou být do tanců zapojeni i dospělí. Známe hity jako Veo Veo, Hokey Cokey, Superman, Ptačí tanec apod. jsou dnes běžnou součástí každé dětské párty. Dětské písničky jsou na CD většinou nazpívané v anglickém jazyce s jednoduchými texty. Dítě je tak už v mladém věku konfrontované s cizím jazykem a dokáže bez problémů přijmout nová slovíčka jako i celé fráze. Zábavnou a nenucenou formou se dítě učí základem cizího jazyka. Tím nejdůležitějším však nadále zůstává zábava pro děti.

Seznam písniček:

Intro Mini Disco
Pinguin Dance (La Fiesta Del Burrito)
Veo Veo
Hokey Cokey
Superman
A Ram Zam Zam
Ententanz
Head, Shoulders, Knee and Toe
I am the music man
Old Mac Donald
El Tren
If you are happy
Il cocodrilo come fa
Agadoo
We are kids
Cowboy
The cheeky song
Happy Birthday
Chocolate song (Choco Choco)
Chu Chu Ua

Cena: 320,- Kč

 

CD CLUB DANCE

Oblíbené hity, které znáte z Vaší dovolené jako klubové tance. CD Club Dance

Na CD Club Dance najdete 21 písní různých rytmů. V zahraničí se pod slovíčkem „club dance“ rozumí tancování ve skupině anebo klubový tanec a jde o velmi oblíbenou animační aktivitu v hotelech. I pokud jsou klubové tance určené pro dospělé a juniory, velmi často si je oblíbí a tancují i děti. Na každou píseň existuje jednoduchá choreografie, kterou animátoři tancují spolu s hotelovými hosty po celou dobu dne a nejčastěji po skončení večerního animačního programu. Na Club Dance CD najdete známé latinsko-americké rytmy, jako je La Bomba, La Colita, Conga, ale též celosvětově známé hity jako YMC, Grease Lighting, Saturday Night Fever či Hey Baby.

V Česku se pojem animace pomalu udomácňuje a spolu s ní i klubové tance. Kromě využití v hotelech, aquaparcích a na letních koupalištích se klubové tance velmi často používají jako teambuildingová aktivita na firemních večírcích anebo eventech. Písně na Club Dance CD se dají využít při výuce salsy i jiných latinsko-amerických tanců. Tancování klubových tanců je součástí všech zábavných programů na klíč a teambuildingových produktů organizovaných Agenturou Pro-Staff.

Seznam písniček:

La Bomba
Mueve La Colita
Levantando Las Manos
La Vuelta
Follow the leader
Cha Cha Slide
Macarena
Asereje
Saturday Night
Simarik (Tarkan)
YMCA
Conga
Carnavalera
Un, Dos, Tres
Kulikitaka Ti
Hey Baby
Funky Cold Medina
Intro – Salome
Que Si Que No
Saturday Night Fever
Grease Lightning 

Cena: 340,- Kč

 

Pro nákup CD navštívte náš Party obchod online.