Jiné aktivity

Organizace Českých Dní v obchodních centrech v Česku a v zahraničí

ČESKÉ DNY je projekt propagace Česka jako atraktivní turistické destinace.

Ve spolupráci s OZ VIVA Česko organizujeme výstavně-prezentační akce pro české subjekty cestovního ruchu v obchodních centrech v Česku, Slovensku, Maďarsku i Polsku.

Cílem události je oslovit návštěvníky daného obchodního centra s nabídkou dovolené v ČR či SK, zorganizovat atraktivní událost pro širokou veřejnost a zvýšit tak návštěvnost centra v rámci víkendu.

 

Programy pro stužkové slavnosti

Specializujeme se na organizaci programů pro stužkové slavnosti. Programy nastudujeme společně se studenty.
Na výběr máme bohatou nabídku sketch show, animačních interaktivních her a soutěží, klubových tanců, tanečních choreografií, ale můžeme vytvořit i jiné nové programy na přání klienta.

 

Programy na svadbu, plesy, taneční oslavy, diskotéky

Naši animátoři – profesionální tanečníci, roztancují účastníky plesů, tanečních zábav a taky radi zvítaj na Vaši svadbu. Postaráme se o vytvoření atmosféry, jakou jste doteď ještě nezažili. Klubové tance a taneční choreografie jsou propojené bloky interaktivních her, které se osvědčili v zahraničí. Podle potřeby zabezpečíme také výzdobu na svadbu, balóny na svadbu, nebo jiné svatební doplnky.

 

Animační služby v autobusech/vlacích

Pro zorganizované skupiny, které cestují autobusem či vlakem na určitou akci, máme připravené různé možnosti animačních programů. Cesta takto uběhne v příjemné atmosféře a vytvoří se zdravá soutěživá rivalita, která může vyvrcholit večerním programem v cílové destinaci.

 

Prezentace firem na veletrzích cestovního ruchu, konferencích a kongresech

Naši zkušení manageři Vás mohou zastupovat na veletrzích, výstavách, konferencích a kongresech v Česku anebo i v zahraničí. Jejich zkušenosti a jazyková vybavenost Vám zaručí získání nových kontaktů formou aktivního marketingu.

Naší velkou výhodou je možnost zapojit do prezentace reklamní maskoty s logem Vaší firmy a doplňkovými animačními programy se zkušenými animátory.


Víc informací o jednotlivých programech zašleme na přání klienta. Napište nám

FOTOGRAFIE Z PREZENTAČNÍ AKCE V POLSKU

Animácia Animácia AnimáciaAnimácia Animácia Animácia AnimáciaAnimáciaAnimácia