Jiné aktivity

Organizace Českých Dní v obchodních centrech v Česku a v zahraničí

ČESKÉ DNY je projekt propagace Česka jako atraktivní turistické destinace.

Ve spolupráci s OZ VIVA Česko organizujeme výstavně-prezentační akce pro české subjekty cestovního ruchu v obchodních centrech v Česku, Slovensku, Maďarsku i Polsku.

Cílem události je oslovit návštěvníky daného obchodního centra s nabídkou dovolené v ČR či SK, zorganizovat atraktivní událost pro širokou veřejnost a zvýšit tak návštěvnost centra v rámci víkendu.

Kalendář aktuálních akcí ČESKÉ DNY


Programy pro stužkové slavnosti

Specializujeme se na organizaci programů pro stužkové slavnosti. Programy nastudujeme společně se studenty.
Na výběr máme bohatou nabídku sketch show, animačních interaktivních her a soutěží, klubových tanců, tanečních choreografií, ale můžeme vytvořit i jiné nové programy na přání klienta.

 

Programy na plesy, taneční oslavy, diskotéky

Naši animátoři – profesionální tanečníci, roztancují účastníky plesů, tanečních zábav a diskoték. Postaráme se o vytvoření atmosféry, jakou jste doteď ještě nezažili. Klubové tance a taneční choreografie jsou propojené bloky interaktivních her, které se osvědčili v zahraničí.

 

Animační služby v autobusech/vlacích

Pro zorganizované skupiny, které cestují autobusem či vlakem na určitou akci, máme připravené různé možnosti animačních programů. Cesta takto uběhne v příjemné atmosféře a vytvoří se zdravá soutěživá rivalita, která může vyvrcholit večerním programem v cílové destinaci.

 

Prezentace firem na veletrzích cestovního ruchu, konferencích a kongresech

Naši zkušení manageři Vás mohou zastupovat na veletrzích, výstavách, konferencích a kongresech v Česku anebo i v zahraničí. Jejich zkušenosti a jazyková vybavenost Vám zaručí získání nových kontaktů formou aktivního marketingu.

Naší velkou výhodou je možnost zapojit do prezentace reklamní maskoty s logem Vaší firmy a doplňkovými animačními programy se zkušenými animátory.


Víc informací o jednotlivých programech zašleme na přání klienta. Napište nám

FOTOGRAFIE Z PREZENTAČNÍ AKCE V POLSKU

Animácia Animácia AnimáciaAnimácia Animácia Animácia AnimáciaAnimáciaAnimácia