Eventová agentura Pro-Staff

Jsme eventová agentura s víceletou praxí v organizování společenských a sportovních centů v ČR, na Slovensku a v zahraničí.

Nabízíme firmám i jiným subjektům odbornou spolupráci při organizaci eventů, společenských a sportovních událostí, programů pro děti, firemních teambuildingových akcí anebo rodinných slavností.Cestovním kancelářím, hotelům a koupalištím nabízíme spolupráci ve formě zprostředkování zkušených animátorů nebo zaškolení animátorů – nováčků.

Pro firmy organizujeme firemní eventy a zároveň jim poskytujeme zkušené animátory na jejich události a akce. V naší databázi máme k dispozici množství animátorů s bohatou praxí v zahraničních hotelech, které by rádi využili svoje nabyté zkušenosti i v Čechách.

Cílem naší agentury je prosazování animačních služeb na Slovensku v takové kvalitě, jakou je možné najít v krajinách s rozvinutým cestovním ruchem.
Firmám, organizacím, hotelům i cestovním kancelářím nabízíme hotelové projekty případně projekty na míru, kde využíváme naše dlouholeté zkušenosti ze zahraničí.