Karaoke program, Karaoke šou, Karaoke večer

Karaoke večer

Večer plný zábavy, kde není důležité, jak zpíváte, ale jak se bavíte.

karaoke vecerNáš karaoke večer nejsou jen klipy a aparatura, ale i zkušený animátor – moderátor, který se postará o zábavu hostů. Neustálou komunikaci s publikem pokládáme za velmi důležitou, přičemž cílem je, aby se zabavili všichni spolu a ne jen osoba, která právě zpívá. Kromě zkušeného animátora – moderátora, je k dispozici i naše hosteska, která Vám pomáhá při výběru písniček a s organizací celého večera. V naší nabídce máme více jak 1000 klipů, kde si určitě vyberete právě ten svůj hit. Součástí Karaoke večera je i dataprojektor a meřič potlesku, aby zvítězil ten, kdo nejvíc zaujal publikum. V případě firemních akcí anebo večírků, nabízíme možnost zabezpečit Karaoke večer s kompletní aparaturou. Náš Karaoke večer je osvědčený druh zábavy a je určený pro všechny. Doporučujeme hlavně do hotelů, penzionů, barů, diskoték anebo na různé firemní večírky. Podívejte se též na nabídku animačních služeb na léto 2009, kde máte možnost získat do Vašeho zařízení jednou týdně karaoke večer zdarma.

 

Karaoke s Oldies party

Diskotéka plná zábavy, kde není důležitý jen zpěv, ale dobrá atmosféra.

karaoke and oldiesKaraoke s Oldies party je spojením klasického karaoke večera a diskotéky s našim DJ-em. Karaoke s Oldies party můžeme na přání zpestřit různými soutěžemi jako nejlepší duet, nejlepší taneční výkon apod. Karaoke večer je skvělá zábava a ve spojení s Oldies party je celkový dojem a zážitek několikanásobně umocněný. V ceně „Karaoke s Oldies party“ je zahrnuto: zkušený animátor – moderátor, zkušená animátorka – hosteska. DJ s kompletní aparaturou , víc než 1000 klipů, dataprojektor a měřič potlesku, aby zvítězil ten, kdo nejvíc zaujal a pobavil publikum. Tento večer doporučujeme hlavně do hotelů, penzionů, barů, diskoték, ale též na různé firemní večírky.

Karaoke pro deti

Dětská diskotéka spojené s Karaoke programem plná zábavy a známých písniček pro děti

Dětské karaoke je spojením Miniskotéky a Minidiscokaraoke písniček pro děti, které si zaspevajú Vaše ratolesti. Dětské písničky, většinou slovenské jsou vhodné i na tancování, takže zabaví se nejen účinkující ale i ostatní děti, které právě nezpívají. Karaoke dětský večer končí společnou Minidisco. Nezapomenutelný večer pro všechny malé umělce.