Firemní akce

Naše zkušenosti s firemními eventy ze zahraničí začínáme využívat už i u nás v České Republice a na Slovensku.

Nabízíme hotové scénáře možných akcí pro firmy a jejich zaměstnance.

Pro Vaši firmu zabezpečíme komplexní služby podle Vašich představ. Jednoduše nám napište Vaší prvotní představu a my Vám připravíme scénář Vaší firemní akce.

Každý scénář vytváříme konkrétnímu klientovi na míru, přičemž zohledňujeme věkovou strukturu, počet osob, pohlaví, společenské postavení a ostatní kritéria.

Příklady firemních akcí:

 • Pro děti zaměstnanců – Mini disco s maskotem, balónkové kreace, malování na obličej, hledání pokladů, Olympijské hry pro děti, Cirkusový den, Indiánský den, Den mimozemšťanů apod.
 • Soutěže pro zaměstnance – Couple show, Singles Out, Men vs. Women, Miss, Mister, Olympic Day, Karaoke, Playback show, Hollywood Night Quiz, Rallye Quiz a další
 • Gangster day – celodenní program vhodný pro mužské kolektivy, který zahrnuje sportovní aktivity jako je lukostřelba, bojové umění, různé sportovní turnaje a jiné. Večer nesmí chybět popíjení koňaku, samozřejmě cigarety a poker.
 • Fitness and Beauty day – aktivní odpočinek pro Vaše zaměstnance s fitness aktivitami jako je joga, pilates anebo funny aerobic. Součástí jsou také beauty procedury jako je manikúra, pedikúra, kosmetika. Fitness and Beauty day je plný tance, kde Vás naučíme základy břišních tanců, salsy, bachaty a to všechno s mojitem v ruce.
 • Olympic day – sportovní den pro všechny. Celodenní sportovní turnaje, soutěžení v týmech, zábavné soutěže, ale i úlohy, které vyžadují inteligenci, rozvahu a důvtip. Večer pokračuje vyhlášením výsledků a osvědčenou zábavou Karaoke, která může být spojená s Oldies party.
 • Family day – jde o spojení dětských aktivit s aktivity pro rodiče. My zabavíme Vaše děti a vy si můžete naplno vychutnat pohodový den. Součástí programu mohou být všechny aktivity z ostatních akcí, jejichž výběr záleží jen na Vás ;)
 • Karaoke večer – osvědčená zábava, kde není důležitý zpěv, ale zábava
 • Taneční večer I. Verze – pro ty, kteří nechtějí jen přihlížet. Naučíme Vás základy nejznámějších standardních a latinsko – amerických tanců. Večer se skládá z ukázek choreografií a následné výuky.
 • Taneční večer II. Verze - pro ty, kteří spíše chtějí přihlížet a na závěr si zatančit něco odlehčeného. Jedná se o večer, kdy nedílnou součástí jsou jednotlivá taneční vystoupení, případně celovečerní taneční show ( cca 45 minutová show ). Na závěr této show aktivně taneční animátoři zapojí všechny lidi a zatančí si s nimi pár jednoduchých klubových tanců. Jsou to jednoduché choreografie na známé letní písně, kdy tančí všichni pouze pro zábavu.
 • Broadway night – show plná tance a humoru poskládaná z těch nejznámějších hitů a muzikálů jako např. Pomáda, Hříšný tanec, Chicago či Mamma Mia. Celkový dojem a zážitek z našeho programu umocňuje neustálá interakce s publikem po celou dobu show a zejména společné tancování klubových tanců po jejím skončení. Vhodné hlavně na plesy, oslavy, recepce, Silvestr apod.
 • Jiné zábavné programy na klíč

Popsané programy se dají přizpůsobit Vaším požadavkům a finančním možnostem.

Více informací o možných akcích zasíláme na požádání klienta.

Napište nám na info@prostaff.cz

 

V partnerských subjektech cestovního ruchu v ČR a SK organizujeme eventy různého druhu, firemní akce na klíč, teambuilding pro firmy.

Zde najdete Doporučená zařízení pro firemní akce v ČR